Získavanie informácií, podávanie žiadostí a opravných prostriedkov

Informácie o spôsobe získavania informácií

Informácie je možné získať na Obecnom úrade v Dúbrave, Dúbrava 191 v čase úradných hodín.

Spôsob získavania informácií: ústne, písomne, elektronickou poštou.

Informácie o spôsobe podávania žiadostí, návrhov, podnetov a sťažností a o postupe povinnej osoby pri ich vybavovaní

Podania v súlade s osobitnými predpismi možno podávať:

1. poštou na adresu: Obec Dúbrava, Obecný úrad, 032 12  Dúbrava 191
  2. osobne v podateľni Obecného úradu v Dúbrave, 032 12  Dúbrava 191 v čase úradných hodín

Obec Dúbrava postupuje pri vybavovaní podaní v súlade so zákonom 71/1967 Zb. o správnom konaní v znení neskorších predpisov, ako aj s osobitnými predpismi. Obec pri vybavovaní podaní dodržiava lehoty stanovené právnou úpravou.

Informácie o spôsobe podávania opravných prostriedkov

Opravné prostriedky proti rozhodnutiam obce v správnom konaní ako aj v osobitných konaniach je možné podať v lehote stanovenej v rozhodnutí:

1. poštou na adresu obce: Obec Dúbrava, 032 12 Dúbrava 191
  2. osobne v podateľni obecného úradu: Obecný úrad, 032 12 Dúbrava 191