ŽSK podporil výstavbu prístrešku na Dolnej straneVytlačiť

ZSK_horizont_color.jpg

V roku 2018 poskytol Žilinský samosprávny kraj zo svojho rozpočtu dotáciu obci Dúbrava vo výške 2815 €. Dotácia bola poskytnutá prostredníctvom VZN ŽSK v rámci výzvy Regionálny rozvoj, podprogramu Verejný priestor a verejná infraštruktúra. Z toho istého programu bola obci poskytnutá dotácia na výstavbu prístrešku pri obecnom úrade v minulom roku. Tento rok sme získali finančné prostriedky na vybudovanie druhého prístrešku, a to v starej časti obce pri bývalej budove materskej školy. Obec zo svojich zdrojov doposiaľ na jeho výstavbu preinvestovala 671,42 €. Cieľom obce je v budúcom roku upraviť okolie prístrešku a vytvoriť tak v obci reprezentačné verejné priestranstvo.

WP_20181127_001.jpg

dnes je: 15.12.2018