Zber zmesového a elektronického odpaduVytlačiť

V sobotu 28. 4. 2018  v čase od 8:00 do 16:00 hod. budú v obci umiestené veľkokapacitné kontajnery na uloženie ZMESOVÉHO ODPADU na odstavnej ploche pred cintorínom.

ZAKAZUJE SA UKLADAŤ do kontajnera!

• stavebný odpad
  • azbest
  • pneumatiky
  • súčasti motorových vozidiel.

V sobotu 28. apríla 2018 od 7.00 do 16.00 hod. bude v obci umiestnený veľkokapacitný kontajner na uloženie ELEKTRONICKÉHO ODPADU na odstavnej ploche pred cintorínom.

UPOZORNENIE !!!

Elektroodpad musí obsahovať všetky súčiastky (motory, chladiče, transformátory, atď.). Pokiaľ budú uvedené súčiastky chýbať odpad do kontajnera nebude prevzatý.

Elektroodpad bude možné nosiť len v deň zberu do určenej hodiny, nakoľko kontajner bude ešte v uvedený deň vyvezený na skládku.

Žiadame občanov aby dodržiavali harmonogram umiestnenia!

dnes je: 22.7.2018

meniny má: Magdaléna