Ako prehlásiť dieťa do detskej ambulancie v ĽubeliVytlačiť

Od 1. septembra 2019 sa do priestorov detskej ambulancie v Ľubeli „vracia“ detská lekárka. MUDr. Miriam Tomová rada uvíta každé dieťa. V súvislosti s vyžiadaním zdravotnej dokumentácie dieťaťa od súčasného všeobecného lekára pre deti a dorast je potrebné, aby rodičia detí, ktorí chcú prehlásiť svoje ratolesti do ambulancie v Ľubeli, vyplnili žiadosť, ktorá je dostupná v súbore v prílohe a túto osobne alebo poštou doručili súčasnému detskému lekárovi svojho dieťaťa (aby dieťa odhlásil zo svojej ambulancie). Žiadosť je nevyhnutné pred jej odovzdaním lekárovi dať potvrdiť MUDr. Tomovej. Následne rodič ako zákonný zástupca dieťaťa podpíše s MUDr. Tomovou dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Tieto nevyhnutné úkony je možné realizovať už v priebehu augusta 2019. Za účelom potvrdenia žiadosti môžu rodičia kontaktovať MUDr. Tomovú na telefónnom čísle 0903 059 196 alebo e-mailom na adresu: tomovamiriam77@gmail.com.

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava